Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

У ВІКНУ проведено відкрите заняття у формі рольової гри.

У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка для слухачів 1-го курсу магістратури зі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» було проведено практичне заняття у формі рольової гри на тему “Порядок організації роботи посадових осіб, щодо відпрацювання регламентів внутрішнього контролю у військовій частині”.

Слухач першого курсу магістратури, виконував обов’язки менеджера внутрішнього контролю. У ході заняття ним здійснено відпрацювання регламентів щодо виконання окремих ризикових функцій та процесів, відображено поставлені завдання посадовим особам у Google Календарі, відпрацьовані Excel Таблиці з можливістю спільного доступу та збереженням на Google Диску.

Інші слухачі теж активно приймали участь у вирішенні конкретних практичних ситуацій.

На заняттях був присутній менеджер внутрішнього контролю заступник начальника Військового інституту, який акцентував увагу присутніх на важливості і необхідності належної організації. У проведенні заняття активну участь приймали керівний склад факультетів, начальники кафедр, науково-педагогічний склад Військового інституту.

З переходом Збройних Сил України до стандартів НАТО має відбутись і трансформація всіх елементів забезпечення силового відомства. Саме на це і направлені подібні заняття.

 

Фотографії