Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулись заходи з нагоди 25-ї річниці створення Військового інституту

Військовий інститут є фаховим, сучасним міжвідомчим та багатопрофільним військовим навчальним закладом Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Ми єдині, хто готує офіцерів за такими спеціальностями: фінанси, банківська справа та страхування, внутрішній аудит, військова журналістика, міжнародні відносини, політологія, геодезія та землеустрій, філологія та політологія. З 1998 року наш навчальний заклад підготував понад 4500 офіцерів, котрі мужньо захищають територіальну цілісність та недоторканість України в складі бойових підрозділів Збройних Сил.

Військовий інститут входить до складу Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Зі словами привітань виступили та вручили нагороди ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимир Бугров, Єпископ Чернігівський і Ніжинський Антоній та військовий капелан отець Степан Альмес, начальник Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України генерал-майор Владислав Клочков, народний депутат України Павло Бакунець, Голова Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Садовий.

- "Прийміть найщиріші вітання з такою визначною датою - чверть століття з дня заснування Військового інституту. Ми бачимо цю живу історію - наших хлопців і дівчат, які у майбутньому будуть захищати країну зі зброєю в руках. Ми обов’язково переможемо. Переможемо завдяки тим, хто вчиться, навчає та готує майбутнє офіцерське покоління”, - зазначив під час виступу Володимир Бугров.

Під час заходу присутні змогли послухати оркестр Військового інституту, дует сестер Наруцьких, Катерини Вовчук, Анатолія Варченка та Павла Дідківського. На завершення із своїм гуртом пісенний подарунок пролунав від Христини Соловій, що стало приємною несподіванкою для присутніх в залі. Співачка Христина Соловій привітала військовослужбовців із знаменною датою і нагадала, що українська мелодія єднає серця і наближає нашу спільну Перемогу!

Фотографії