Курсанти ВІКНУ навчали студентів «Цивільній безпеці»

Курсанти Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка провели першу лекцію із курсу «Цивільної безпеки» студентам університету. Заняття складалося з двох частин, одна з яких була присвячена першій домедичній допомозі. Курсант Володимир Малишевський поділився досвідом та розповів про серцево-легеневу реанімацію, правильне накладання джгута, допомогу постраждалим в критичних ситуаціях. Суденти потренувалися спочатку на менекені надавати медичну допомогу, потім під нвглядом інструктора тренувалися накладати джугут один на одному. «Я під враженням від сьогоднішнього заходу. Інформація була доступною, цікавою та дійсно важливою для нашого часу. До речі, навчився сам собі накладати джгут. Дякую вашим курсантам за таку можливість»,- ділиться враженнями Андрій, студент географічного факультету.

Про дезінформацію та про гібридну війну розповів курсант V курсу Богдан Налуцишин. Студенти дізналися як правильно фільтрувати, аналізувати новини та наскільки важливо зберігати спокій в кризових ситуаціях. Курсанти детальніше розповіли про «Про правовий режим воєнного стану» та «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію». «Було цікаво почути про гібридну війну з вуст військових. А інформаційна гігієна, взагалі, топ-тема сьогодення, тому нікому не буде зайвим прослухати таку лекцію. Залюбки б ще раз прийшла на ваші заняття», - розповідає майбутня юристка Христина. На наступних заняттях студентам більш детально розкажуть про територіальну оборону та як правильно розцінювати силу і дії противника.