Курсант ВІКНУ виборов золото на "Кубку Кия"

У столиці завершилися змагання «Кубок Кия» з пауерліфтингу та окремих вправ. Організатором заходу виступив Комітет Пауерліфтингу України-офіційний представник міжнародної федерації GPA-IPO.

В даних змагання серед юніорів 20-23 у ваговій категорії до 60 кг дебютував курсант Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка молодший сержант Богдан Галайчук.

У напруженій бородьбі в жимі лежачи курсант подолав штангу вагою 100 кг посів 1 місце у своїй ваговій категорії та  виконав норматив на звання Кандидат у майстри спорту України.

Окрему подяку він висловив своєму тренеру випускнику нашого інституту, майстру спорту з пауерліфтингу Дмитру Шпачинському який підтримував та підготував його до змагань.