Офіцери та працівники Збройних Сил України покращили знання іноземних мов у ВІКНУ

У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулося урочисте вручення Свідоцтв про визначення рівня володіння іноземною мовою військовослужбовцям і працівникам Збройних Сил України, які успішно завершили навчання на курсах іноземних мов.

Сертифіковану оцінку навичок володіння мовою за чотирма видами мовленнєвої діяльності отримали 73 особи, які навчалися у складі навчальних груп з вивчення англійської, німецької та французької мов.

Збройні Сили України отримали потужне поповнення фахівців, здатних співпрацювати з іноземними колегами при виконанні службових завдань в межах своєї професійної компетенції, що, безумовно, посприяє подальшому розширенню міжнародного співробітництва Міністерства оборони України з іноземними партнерами та зміцненню бойового потенціалу українського війська.

До речі, це вже 52-й випуск курсів іноземних мов історії Військового інституту.