29 січня - дата, окроплена кров‘ю патріотів нашої країни.

Саме в цей день, у 1918 році 300 юнаків-студентів взяли до рук зброю та у нерівному бою полягли за мирне майбутнє нашої держави. Сьогодні ми вкотре вшановуємо пам‘ять полеглих героїв Крут. Переддень, курсанти Військового інституту

Київського національного університету імені Тараса Шевченка, разом із керівництвом університету, професорсько-викладацьким складом, студентами, та офіцерами на Аскольдовій могилі поклали квіти в пам'ять про юних борців за незалежність.

Водночас, у Військовому Інституті, був проведений вечір пам’яті. Криваві події тих років, повинні нести певні уроки, які ми повинні засвоїти. Досить символічно, що саме молодь бере участь у таких заходах, адже тоді, холодного січня 1918, загинули молоді сини країни.

- Ми повинні знати свою історію, поважати героїв та цінувати те, за що вони віддали своє життя - за незалежну Україну, - наголосив ректор Київського національного університету Володимир Бугров.

Ціна свободи - життя... "Крути" - тому яскравий приклад. Ми повинні захищати свою державу задля її мирного майбутнього.

Микола СЕРЕНОВИЧ