Курсанти ВІКНУ влаштували діткам справжнє новорічне свято

Курсанти Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка влаштували справжнє новорічне свято для вихованців столичного соціально-реабілітаційного психологічного центру для дітей №1.

Найбільше діти зраділи не солодощам, з якими до них приїхали курсанти ВІКНУ, а увазі, якої їм так не вистачає. Їхні, по-справжньому добрі оченята світилися від радості а рученята тягнулися вперед і просили обіймів.

Варто зазначити, що відвідування різних дитячих будинків та інших подібних закладів стало у ВІКНУ вже традиційним. Наприклад цей столичний центр для дітей курсанти відвідують не вперше. До цього вони привозили діткам  солодощі, іграшки, розвиваючі настільні ігри та одяг.

Кожна така зустріч курсантів і дітей це свято, яке супроводжується піснями, танцями, спортивними іграми та різними конкурсами.