Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка
16:57, 09 вересня 2023
Свій життєвий вибір вони підтвердили під час складання вступних випробувань та проходження первинної військово-професійної підготовки. Понад трьохсот курсантів присягнули на вірність українському народові, серед яких близько половини військовослужбовці-жінки. Переважна більшість – це вчорашні ..
читати далі
19:05, 25 червня 2023
Ще вчора курсанти, а вже сьогодні дві зірки додають ваги їх першому офіцерському погону. Хто ж вони, ці молоді люди, які з посмішкою несуть усю вагу українського сьогодення, одягнену в армійський піксель? Чим вони гартували свій характер та волю чотири роки у військовому виші? Скільки добових наряді..
читати далі
10:07, 25 червня 2023
23 червня у стінах храму Святої Софії відбувся черговий випуск військових капеланів, які завершили курси підвищення кваліфікації з питань військового капеланства ЗС України. Після шість тижнів навчання за спеціальною програмою підготовки військових капеланів-офіцерів, Військовий інститут випустив 30..
читати далі
08:12, 07 червня 2023
“Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Військово-спеціальні науки” – науковий журнал відкритого доступу, заснований у 1998 році. Зареєстровано: Міністерством юстиції України. Свідоцтво про державну реєстрацію КВ № 25416-15356ПР від 03.02.2023 ..
читати далі
09:52, 28 травня 2023
30 травня - 01 червня 2023 року у Військовому інституті проходитиме акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Геоінформаційні системи і технології» (ID у ЄДЕБО 29859) за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти. У рамках акредитаційної експертизи ОПП «Геоінформац..
читати далі
Про інститут

Армія FM

Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка (далі – ВІКНУ) є сучасним міжвідомчим, багатопрофільним, інтегрованим військовим навчальним підрозділом провідного вищого навчального закладу України, що здійснює підготовку професіоналів з повною вищою освітою для Збройних Сил України та інших силових структур сектору безпеки і оборони України (Служби безпеки України, Державної служби України з питань надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби України, Служби зовнішньої розвідки України, Національної гвардії України, Державної спеціальної служби транспорту та ін.)

ВІКНУ здійснює підготовку фахівців за освітніми рівнями “бакалавр” та “магістр” за спеціальностями: психологія, політологія, журналістика, зв’язки з громадськістю, міжнародна інформація, міжнародні відносини, переклад, фінанси та кредит, правознавство, геоінформаційні системи і технології.

Завдання ВІКНУ:

  • підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації фахівців різних освітніх рівнів, у тому числі мовна та спеціальна професійна підготовка;
  • військова підготовка студентів вищих навчальних закладів за програмою офіцерів запасу за кошти юридичних осіб;
  • організація та проведення наукової, науково-технічної діяльності;
  • підготовка наукових, науково-педагогічних працівників (функціонує ад’юнктура з 8-ми спеціальностей та школа методичної майстерності);
  • підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації громадян іноземних країн відповідно до міжнародних угод.

Інтегрована система навчання у ВІКНУ дає можливість здійснювати освітній процес з використанням всього інтелектуального, наукового, навчально-матеріального, виховного потенціалу Київського національного університету імені Тараса Шевченка, що обумовлює високу якість освіти, її теоретичної та практичної складової, формування гармонійно розвинутої особистості, виховання справжніх патріотів України.


Приєднуйся
ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА У 2023 РОЦІ