Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Новини


У ВІКНУ відзначають 30-ту річницю Збройних Сил України
У Військовому інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка нагородили кращих військовослужбовців з нагоди 30-ї річниці Збройних Сил України. Зі святом Військовий інституту привітали заступник голови секретаріату Міжфракційного депутатського об'єднання Верховної Ради України Роман Сулейманов та радник з питань національн..
[ читати далі ]
Команда ВІКНУ "АМ&РМ" вперше взяла участь у форумі "Інформаційна безпека: актуальні тренди 2020-2021"
Центр протидії інформаційним агресіям "АМ&РМ" взяв участь у дискусії щорічного міжнародного форуму "ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА: АКТУАЛЬНІ ТРЕНДИ 2020-2021" у суботу, 4 грудня. Цьогоріч особливістю проведення Форуму стало запровадження окремої секції для молодих фахівців - студентів, курсантів та молодих початківців в сфері інформаційної політики та інфор..
[ читати далі ]
Конкурс “Міс ВІКНУ 2021” виявив переможниць у восьми номінаціях
Курсантки Військового інституту Київського національного Університету імені Тараса Шевченка змагалися у конкурсі краси, елегантності та ерудиції “Міс ВІКНУ 2021”. Вони показали свою жіночну сторону особистості і доказали, що вони не лише сильні , а ще й талановиті та красиві. Курсантки змагалися за почесне звання “Міс ВІ..
[ читати далі ]
Зведений військовий оркестр ВІКНУ та 101-ї показали силу музики
Зведений оркестр Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка та 101 окремої бригади охорони Генерального штабу Збройних Сил України показали яскравий виступ у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України. Кожна нота їх композицій пронизана любов‘ю до Батьківщини, побратимів і, звичайно ж, до найголо..
[ читати далі ]
У ВІКНУ розпочала роботу Державна екзаменаційна комісія
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка розпочала роботу Державна екзаменаційна комісія на чолі із полковником Євгеном Сасько. Заступник начальника Військового інституту з навчальної роботи полковник Олег Прохоров представив голові комісії керівний склад факультетів та кафедр навчального закладу і поінфор..
[ читати далі ]
Із сумом пам`ятаємо про жертви голодомору
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка вшанували пам’ять жертв голодомору. На плацу інституту курсанти ВІКНУ виклали запаленими лампадами хрест, який символізує нашу пам'ять про невинно померлих від голоду чоловіків, жінок, хлопчиків та дівчаток і навіть немовлят та стареньких. Заступник начал..
[ читати далі ]
У ВІКНУ на міжнародному рівні обговорили сьогодення військової освіти та науки
У Військовому інституті Київського національного університету завершила свою роботу вже сімнадцята поспіль Міжнародна науково-практична конференція «Військова освіта і наука: сьогодення та майбутнє». Цьогорічний захід відбувався в режимі он-лайн. Заступник начальника Військового інституту з наукової роботи полковник Борис Попков на від..
[ читати далі ]
Команда ВІКНУ «AM&PM» долучилася до обговорення стратегічних тенденцій гібридної агресії РФ проти України
У Києві, в інформаційному агентстві Укрінформ відбулося засідання круглого столу на тему: «Останні тенденції гібридної агресії РФ проти України: вектори дезінформації на фоні воєнної загрози». Разом із експертами зі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки і протидії в заході також взяла участь Марія Колодюк. Вона представляла..
[ читати далі ]
Перелік переможців конкурсу на заміщення наукових посад Військового інституту
Відповідно до вимог наказу начальника Військового інституту від 07.10.2021 №205-ОД ,“Про організацію та проведення конкурсу на заміщення наукових посад у Військовому інституті”, та протоколу Вченої ради Військового інституту від 25.11.2021 року№ 7. Переможці конкурсу: КРАВЧЕНКО О.І.; БРАУН В.О.; ШВАБ В.К.; РОМАНЮК Т.О.; МАКАРЧ..
[ читати далі ]
У ВІКНУ проти насильства та за права людини
В Україні, щорічно, з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Підтримали акцію і у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка. курсанти, офіцери та викладачі як і решта нашого суспільства проти насильства у сім’ї, жорстокого поводження з д..
[ читати далі ]