Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Новини


У першокурсників Військового інституту завершились комплексні практичні заняття
Заняття були проведені відповідно до програми бойової системи виживання воїна. Протягом трьох тижнів, майбутні офіцери, відпрацьовували насамперед питання орієнтування на місцевості, підвищували рівень індивідуальних навиків із загальної тактики, тактичної медицини, інженерної підготовки та організації військового зв’язку. Практично виконали ..
[ читати далі ]
Курсанти Військового інституту вдосконалювали навички влучної стрільби з автомата Калашникова та метання гранат.
Проведенню практичних вправ стрільб передували заняття з теорії, під час яких військові повторили заходи безпеки при поводженні зі зброєю, порядок та умови виконання вправи, прийоми та способи ведення вогню з стрілецької зброї. Перед стрільбою також привели особисту стрілецьку зброю кожного курсанта до нормального бою. Після чого успішно викона..
[ читати далі ]
Курсанти Військового інституту пройшли заняття з інженерної підготовки.
Ці заняття є дуже актуальними, оскільки за даними підрахунків наразі Україна є найбільш замінованою країною у світі. Інструктори Фонду «Повернись живим» Євген Антипенко та Андрій Гаваза звертали особливу увагу під час навчання курсантів на виявлення та знешкодження таких мін, як ПМН, ПМН-2,3,4, ПОМ-2, ПФМ-1 та МОН-50, 90, 100, 200 і ОЗ..
[ читати далі ]
З курсантами Військового інституту провели практичні заняття з тактичної підготовки
З курсантами Військового інституту провели практичні заняття з тактичної підготовки. У складі взводу курсанти навчалися переміщуватись на полі бою різними способами, вести бій в лісистій місцевості, відпрацьовували дії підрозділу під час контакту з противником, заняття оборонних позицій в межах взводного опорного пункту, ведення наступального бою, ..
[ читати далі ]
Тактична медицина: як діяти у разі поранень, травм та надавати першу допомогу
З курсантами першого курсу провели комплексні практичні заняття з тактичної медицини. Під час занять курсанти тренувалися в наданні першої домедичної допомоги безпосередньо в бойових умовах. Інстуктори навчально-тренувального Центру тактичної медицини “КоЛеСо” вчили курсантів користуватися медичними засобами, які є у кожного воїна в бою..
[ читати далі ]
Оголошується конкурсний відбір на участь у мобільності
Оголошується конкурсний відбір на участь у мобільності програми Erasmus+ KA107 Helmut Schmidt University, Germany СALL – 2023 Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі. Вимоги до кандидатів: Хто? Слухачі світнього ступеня – магістр (денна форма навчання); Термін - 3 місяці; Кількість місць - 2 місця; Необхідний рівень володіння..
[ читати далі ]
25 років Військовому інституту КНУ імені Тараса Шевченка
Сьогодні Військовий інститут є сучасним міжвідомчим, багатопрофільним, інтегрованим військовим навчальним підрозділом Київського національного університету імені Тараса Шевченка, що здійснює підготовку фахівців з повною вищою освітою для Збройних Сил України та інших силових структур сектору безпеки і оборони України. Потужний, добре організований ..
[ читати далі ]
Трансформація механізму фінансування Збройних Сил в умовах євроатлантичної інтеграції
19 січня, відбувся захист дисертації ад’юнктом майором Вадимом Пахольчуком за спеціальністю 072-Фінанси, банківська справа та страхування. Тема дисертації: “Трансформація механізму фінансування Збройних Сил в умовах євроатлантичної інтеграції. Члени разової спеціалізованої вченої ради проголосували одноголосно “за присудження наук..
[ читати далі ]
Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Військова психологія»
01-03 березня 2022 року у Військовому інституті проходитиме акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Військова психологія» (ID у ЄДЕБО 29842) за першим рівнем вищої освіти. У рамках акредитаційної експертизи ОПП «Військова психологія» відбудеться відкрита зустріч з експертами Національного агентства із забезпе..
[ читати далі ]
Курсанти ВІКНУ навчали студентів «Цивільній безпеці»
Курсанти Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка провели першу лекцію із курсу «Цивільної безпеки» студентам університету. Заняття складалося з двох частин, одна з яких була присвячена першій домедичній допомозі. Курсант Володимир Малишевський поділився досвідом та розповів про серцево-легеневу ..
[ читати далі ]