Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Новини


У ВІКНУ шанують подвиги героїв в ім'я України
103 роки тому відбувся бій під під річкою Трубіж, коли Армія УНР на чолі з Іваном Черпаком змогла затримати більшовицький наступ на Київ на два дні. Це дало змогу урядовим установам евакуюватися зі столиці Української Народної Республіки до Житомира, а згодом до Вінниці й Кам'янця-Подільська. Через сторіччя курсанти Військового інституту Киї..
[ читати далі ]
Акредитаційна експертиза
08-10 лютого 2022 року у Військовому інституті проходитиме акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Фінанси та військова економіка» (ID у ЄДЕБО 29853) за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти. У рамках акредитаційної експертизи ОПП «Фінанси та військова економіка» відбудеться відкрита зустріч з експер..
[ читати далі ]
Викладачі ВІКНУ пройшли курси програми НАТО
Завершено тижневий курс підвищення кваліфікації науково-педагогічних та наукових працівників Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка в рамках програми НАТО DEEP (Defence Education Enhancement Program). Захід став заключним, четвертим етапом в контексті удосконалення педагогічної майстерності науково-педагог..
[ читати далі ]
ВІКНУ разом із усією університетською громадою вшанував пам᾿ять Героїв Крут
Курсанти та офіцери Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка разом з студентами й співробітниками університету вшанували пам’ять Героїв Крут біля Меморіального комплексу «Пам᾿яті Героїв Крут».
[ читати далі ]
Президент України -– Володимир Зеленський вручив кращим курсантам ВІКНУ премії в 10 000 гривень
У День пам’яті Героїв Крут Президент України - Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Володимир Зеленський зустрівся з курсантами військових навчальних закладів України та ліцеїстами КВЛ. За словами Глави Держави, понад століття Герої Крут слугують прикладом та разом із сучасними захисниками й захисницями України надихають наступні ..
[ читати далі ]
29 січня - дата, окроплена кров‘ю патріотів нашої країни.
Саме в цей день, у 1918 році 300 юнаків-студентів взяли до рук зброю та у нерівному бою полягли за мирне майбутнє нашої держави. Сьогодні ми вкотре вшановуємо пам‘ять полеглих героїв Крут. Переддень, курсанти Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, разом із керівництвом університету, професорсько-вик..
[ читати далі ]
Командир відділення - перша сходинка в управлінні війська
Командир - взірець та приклад для особового складу, людина, на яку можна покластись та доручити завдання різної складності. Але найперше, це людина, яка має гуртувати колектив та бути лідером. Курсанти 2 курсу Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка на практиці в польових умовах проявити себе на посадах ком..
[ читати далі ]
Як поводити себе в стресових ситуаціях і не тільки навчають курсантів ВІКНУ
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка триває цикл практичної підготовки для курсантів молодших курсів. Окрім іньших занять з бойової підготовки з курсантами були проведені заняття з психології на тему: "Гострі стресові реакції військовослужбовців та їх подолання у бойових умовах". Курсанти ознайомились..
[ читати далі ]
Курсанти ВІКНУ зустрілися із «кіборгом», який керував обороною ДАПУ
Учасник війни на Донбасі Олександр Скиба, який нині працює у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка зустрівся з курсантами молодших курсів та розповів їм про події в нашій Державі, свідком та учасником яких він був, починаючи з серпня 2014 року. В цьому році він був мобілізований до війська, служив у 122-..
[ читати далі ]
ВІКНУ в команді переможців змагань на кубок ректора КНУ з більярду "Вільна піраміда"
У Києві нещодавно проходили вже в тринадцете поспіль змагання на Кубок Ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка серед науково-педагогічних працівників з більярду „Вільна піраміда”. Цього разу в змаганнях прийняли участь 39 спортсменів з 18 закладів вищої освіти України. У командному заліку Кубок ректора перемогла команда..
[ читати далі ]