Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Новини


Підготовка збірної боксу та рукопашного бою ВІКНУ до чемпіонату ЗС України з боксу серед ВВНЗ
Цими вихідними в місті Києві відбулася матчева зустріч між кращими боксерами Києва. Товариські спаринги проводилися для наших бійців, як підготовка до подальшого чемпіонату ЗС України серед вищих військових навчальних закладів. Мета матчевих зустрічей - це підвищення майстерності та кваліфікаційних навичок наших спортсменів. Всі боксери успішно вик..
[ читати далі ]
Науково-педагогічні працівники Військового інституту зустрілись із представниками Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Зокрема, з директором науково-консультаційного центру, вченим секретарем науково-дослідної частини, кандидатом філософських наук, доцентом Наталією Караульною та начальником відділу підготовки й атестації науково-педагогічних кадрів, доктором філософії Анжелікою Ткачук. Мета заходу ознайомитися з новими вимогами керівних документів та особливос..
[ читати далі ]
Даруємо любов
За ініціативи Курсантської ради Військового факультету соціальних і поведінкових наук та підтримки начальника Військового інституту, військовослужбовці інституту подарували позитивні емоції діткам з КЗ КОР «Боярська спеціальна школа» та КЗ КОР «Спеціалізований обласний будинок дитини м. Біла Церква». Білоцерківський будин..
[ читати далі ]
ЧЕРГОВІ ПЕРЕМОГИ НА СПОРТИВНИХ АРЕНАХ
Гирьовий спорт – це не лише змагання на силу та витривалість, а справжнє випробування духу та волі. На Чемпіонаті України з гирьового спорту, який проходив у столиці з 6 по 10 березня 2024 року, спортсмени ВІКНУ вразили своєю майстерністю та наполегливістю. Ці змагання були визначальними для найсильніших спортсменів країни. Участь в них в..
[ читати далі ]
Відтворити сторінки з історії життя, поринути у творчість і пройтися стежками відомого Кобзаря України
Таку можливість мали курсанти ВІКНУ під час відвідання заходу з нагоди 210-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка. На чолі із творчою спілкою «Мистецький спецназ» та поетесою й заслуженою працівницею культури України Зоєю Ружин, військовослужбовці вирушили до села Шевченкове, де відбулися заходи вшанування пам’яті українс..
[ читати далі ]
Шевченківський квест в Освітньому центрі
Освітній Центр Верховної Ради України провів просвітницький захід до 210-ої річниці від народження Тараса Шевченка з курсантами Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка. - Цей день – насправді особливий для нас, тож ми вирішили відзначити його в особливому форматі і поєднати зустріч із народною депутаткою України, міні-лекцію про Ко..
[ читати далі ]
Курсанти Військового факультету сил підтримки і забезпечення продемонстрували свої таланти на вечері пісні та поезії
На конкурсі виступив музичний гурт Військового інституту «Viar» та курсанти, які презентували свої авторські пісні та вірші. Всі вони заслужено отримали високі оцінки журі та глядачів. Курсанти показали свою майстерність у поезії та створенні пісень, в яких висловили свої думки та почуття, вкладаючи глибинні філософські сенси та образ..
[ читати далі ]
Психологи Нацгвардії обмінялись досвідом згуртування військових колективів з капеланами, які проходять курси підвищення кваліфікації у Військовому інституті.
У Військовому інституті КНУ імені Тараса Шевченка відбуваються курси підвищення кваліфікації військових капеланів ЗС України, де вони навчаються за спеціальною програмою в Центрі підготовки військових капеланів та поглиблюють свої знання і вміння у духовній опіці військовослужбовців. Важливим завданням кожного військового капелана – є зміцн..
[ читати далі ]
Зустріч з головою Державної казначейської служби України Тетяною Слюз
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз зустрілася з курсантами 3-4-х курсів спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» та науково – педагогічним складом кафедри фінансового забезпечення військ. Випу..
[ читати далі ]
У Військовому інституті вкотре відбувся випуск молодших лейтенантів - слухачів Курсів підготовки офіцерів резерву за спеціальністю морально-психологічного забезпечення та психологія
Протягом короткого часу в інституті військовослужбовці здобули надважливий досвід роботи з особовим складом. Після завершення даних курсів ті, хто навчалися отримали сертифікат про завершення та первинне офіцерське звання - молодший лейтенант. Один із таких випускників - Герой України Ігор Тимощук. Ігор приймав участь в боях за Авдіївку в складі..
[ читати далі ]