Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Новини


Нагородження підполковника Добренького Сергія Александровича
26 листопада 2014 року у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка під час проведення навчально-методичних зборів з фахівцями фінансових органів за значний особистий внесок у розбудову України, сумлінне та бездоганне служіння Українському народу було нагороджено орденом Данила Галицького підполковника Добрень..
[ читати далі ]
Курсантська Рада звітує!
22 листопада 2014 року відбулася поїздка до Кмитівської загальноосвітньої спеціальної дитячої школи-інтернату для дітей з вадами розумового розвитку. Було зібрано багато одягу, канцелярії, іграшок, книжок, а також закуплено необхідну побутову хімію та медикаменти. З гостинців для малеч ми привезли банани, мандарини, яблука, печиво і цукерки. Дітки..
[ читати далі ]
В ІМ'Я СВОБОДИ І ДЕМОКРАТІЇ
Тема єдності народу України та цілісності її території, розмова про мужність і героїзм в ім'я свободи, незалежності та демократичного розвитку нашої держави були в центрі уваги учасників зустрічі - студентів історичного факультету та факультету психології, що навчаються за програмою військової підготовки офіцерів запасу, із студентами, які поста..
[ читати далі ]
ВІДБУЛАСЬ Х ЮВІЛЕЙНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ “ВІЙСЬКОВА ОСВІТА І НАУКА: СЬОГОДЕННЯ ТА МАЙБУТНЄ”
У п’ятницю, 21 листопада 2014 року, в день відзначення Дня Гідності та Свободи (свята, започаткованого на честь вшанування мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави, її європейсько..
[ читати далі ]
У ВІКНУ відбувся розширений кафедральний науково-практичний семінар
19 листопада 2014 року відповідно до рішення науково-практичної конференції “Проблемні питання підготовки військових фахівців в сучасних умовах та шляхи їх вирішення з урахуванням досвіду застосування Збройних Сил України в антитерористичної операції” від 09.10.2014 у Військовому інституті Київського національного університету імені Тар..
[ читати далі ]
День студента – справжнє свято молодості та творчості!
17 листопада в Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації відбулася урочиста зустріч з нагоди Дня студента. До гостинної зали було запрошено активістів району, відмінників навчання та творчих студентів, які вносять вагомий внесок у розвиток молодіжного самоврядування та сприяють його поширенню. Запрошена обдарована молодь (всього ..
[ читати далі ]
Екскурсія в Державний музей авіації
За ініціативою відділення по роботі з особовим складом 9 листопада 2014 з курсантами 1-го курсу військового факультету фінансів і права була організована екскурсія у Державний музей авіації. Метою екскурсії було познайомити курсантів як з історією розвитку авіації, так і з основними її представниками. Отже, трохи про те, що ми побачили. Музей ..
[ читати далі ]
Зустріч делегації відставних офіцерів-випускників вищих військових навчальних закладів країн-членів НАТО
7 листопада 2014 року у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася зустріч офіцерів та курсантів Військового інституту з делегацією відставних офіцерів-випускників вищих військових навчальних закладів країн-членів НАТО, в ході якої курсанти збагатили свої знання про НАТО. Під час зустрічі було провед..
[ читати далі ]
Збори офіцерів фінансово-економічних органів військових частин Збройних Сил України
2 листопада 2014 року на базі військової частини А0222 (Окремий полк Президента України) під керівництвом начальника Головного фінансово-економічного управління Генерального штабу Збройних Сил України Воробйова І.О. відбулися збори офіцерів фінансово-економічних органів військових частин Збройних Сил України випускників 2014 року та курсантів п&rsq..
[ читати далі ]
У ВІКНУ пройшли «Дні НАТО»
29 жовтня 2014 року делегація НАТО на чолі з помічником заступника начальника штабу Стратегічного командування НАТО з систем управління, розгортання та живучості комодором А. Мортен Гроеннінгсаетером відвідала Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Метою проведення зазначеного заходу було підвищення рівня п..
[ читати далі ]