Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Новини


Вступна кампанія 2013 року
У Військовому інституті триває вступна кампанія 2013 року. Робота відбіркової комісії організована відповідно до Правил прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Додатку до правил прийому для Військового інституту. Як зазначає заступник голови відбіркової комісії Військового інституту полковник Ольховой І.О. цьогоріч..
[ читати далі ]
Підвищуємо правову свідомість офіцерів та працівників Збройних Сил України
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) 02.07.13 відповідно до плану проведення комплексу профілактичних заходів щодо запобігання та протидії корупції у 2013 році відбувся лекторій з особовим складом. Мета заходу – профілактика запобігання вчиненню корупційних правопорушень серед особового с..
[ читати далі ]
Vivat випускники!
У п’ятницю 21 червня 2013 року у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) відбулася урочиста церемонія випуску офіцерів. У цей день отримали дипломи за освітньо-кваліфікаційними рівнями «спеціаліст» 115 випускників, «магістр» – 22 випускники (з них: золоту медаль &..
[ читати далі ]
ВІКНУ: за крок до випуску!
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) завершився напружений та відповідальний період складання комплексних державних екзаменів. Фахові знання та навички майбутніх офіцерів перевіряли досвідчені офіцери вищих органів військового управління та представники з військ під головуванням начальника Голо..
[ читати далі ]
У ВІКНУ працює ДЕК
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) розпочала роботу Державна екзаменаційна комісія (ДЕК) під головуванням начальника Головного управління по роботі з особовим складом Збройних Сил України генерал-майора Івана Чубенка. 03.06.13 розпочалися комплексні державні екзамени, які, як зазначив начальн..
[ читати далі ]
Солістки військового оркестру ВІКНУ успішно виступили на Свято-Георгієвському Міжнародному Православному Фестивалі Культури та Творчості
У Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України 16.05.13 відбувся фінальний тур Свято-Георгієвського Міжнародного Православного Фестивалю Культури та Творчості, який є спільним проектом Синодального відділу благодійності та соціального служіння УПЦ, Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями гр..
[ читати далі ]
У ВІКНУ відбувся День відкритих дверей
Із метою популяризації військової служби та професійної орієнтації молоді 25.05.13 у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) відбувся День відкритих дверей. Вже традиційно військово-навчальний підрозділ університету у цей день відвідали батьки майбутніх вступників. Розпочався захід із демонстрації с..
[ читати далі ]
Американські кадети ознайомлюються з ВІКНУ
Відповідно до рішення першого заступника Міністра оборони України 16.05.13 Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка відвідали кадети Військової академії Збройних сил США Вест-Пойнт, які протягом трьох місяців проходили мовну підготовку та практику з культурознавства в Україні. Метою візиту зазначеної делегації..
[ читати далі ]
Схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто свято і до кінця виконав свій обов’язок
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) проходять святкові заходи з нагоди 68-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Напередодні було проведено впорядкування поховань учасників Великої Вітчизняної війни, науковців та викладачів університету, що знаходяться на території Лук’янівсько..
[ читати далі ]
Залучаємо молодь до науки
Відповідно до Плану наукової і науково-технічної діяльності Військового інституту на 2013 рік 26.04.13 у ВІКНУ відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, ад’юнктів, слухачів, курсантів і студентів на тему “Сучасні проблеми розбудови Збройних Сил України”. Пленарне засідання конференції відкрив заступник ..
[ читати далі ]