Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Новини


ШКОЛА ВИЖИВАННЯ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ЗАХИСНИКІВ ВІТЧИЗНИ
На базі Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка стартувала чергова військово-патріотична акція “Школа виживання”, організаторами якої є Всеукраїнська громадська організація “Громадський Pух “За Майбутнє” та Міністерство оборони України. Розпочався захід з шикування на стройовом..
[ читати далі ]
ДОСВІД УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ - У НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС
У Військовому інституті проводиться активна робота щодо підвищення кваліфікації мобілізованих офіцерів до виконання службових обов’язків за призначенням. При організації навчально-виховного процесу приділяється увага підтримці кращих державно-патріотичних, військових та бойових традицій, а також запровадження у військових колективах нових..
[ читати далі ]
ЗАЛИШИЛИ МИРНЕ ЖИТТЯ, ЩОБ ЗАХИСТИТИ УКРАЇНУ
Нещодавно, у Військовому інституті відбулась знакова подія: 126 мобілізованих офіцерів отримали свідоцтва про перепідготовку та підвищення кваліфікації. Півтора місяці вони вивчали екстремальну та тактичну медицину, поведінку в зоні конфлікту, та головне – психологію. Серед майбутніх обов’язків офіцерів буде зокрема психологічна допомог..
[ читати далі ]
Британський досвід
22 травня, на базі 3-го окремого полку спеціального призначення в місті Кіровоград розпочались тактично-інструкторські навчання разом з представниками Королівських Збройних Сил Великобританії. В якості перекладачів у зборах брали участь курсанти 4-го курсу 413-іф навчальної групи Військового інституту Київського національного університету імені Тар..
[ читати далі ]
ВІДБУЛИСЬ ЗАНЯТТЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ДЕПАРТАМЕНТУ ФІНАНСІВ МОУ У ВІЙСЬКОВОМУ ІНСТИТУТІ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
З 08 по 10 червня 2015 року у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відповідно до графіку проведення занять з офіцерами фінансово-економічних органів призваними на військову службу в ході проведення мобілізації проводяться заняття зі спеціальної підготовки на тему: “Загальні положення керівних докум..
[ читати далі ]
Науковці обговорили проблеми психологічної допомоги, соціальної та медико-психологічної реабілітації учасників АТО
03 червня 2015 року у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбулася міжнародна науково-практична конференція на тему: «Актуальні проблеми психологічної допомоги, соціальної та медико-психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції». У обговоренні проблеми взяли участь представники Міні..
[ читати далі ]
Відкриття меморіального комплексу “Стіна Народної Пам’яті”
30 травня на зовнішній стіні Михайлівського монастиря по вул. Трьохсвятительській у Києві відбулося відкриття першої частини меморіального комплексу «Стіна пам’яті загиблих «За Єдність України». Перша частина комплексу складається з трьох банерів з фотографіями та даними про загиблих захисників України починаючи з 18 березня..
[ читати далі ]
Вихованці ВІКНУ гідно захищають Україну!
У кожну українську душу «заглянули» ті жахи, які спричинила небачена до сьогодні «гібридна війна» України з братньою ще до вчора Росією. Надзвичайно складна воєнна ситуація змусила більшість із нас переосмислити свої життєві цінності, з іншого боку поглянути на слова «патріотизм», «вірність», «с..
[ читати далі ]
Тактична медицина
28 та 29 травня 2015 року у Військовому інституті інструкторами "Навчального Центру-44" для військовослужбовців, які були призвані під час мобілізації та навчаються на курсах підвищення кваліфікації, було організовано та проведено серію тренінгів з тактичної медицини. Роботу центру сфокусовано на співпраці із підрозділами, які приймають активну уча..
[ читати далі ]
Воїни-миротворці
29 травня щорічно відзначається Міжнародний День миротворця. Україна також вшановує своїх вояків, які дбають про мир на чужих землях. Протягом останніх років кількість миротворців ООН збільшується майже вдвічі щорічно. Участь у миротворчій діяльності військовослужбовців є виваженим кроком до збереження миру та цілісності на всій планеті. Бездоганне..
[ читати далі ]