Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Новини


ПАМ’ЯТАЄМО, ШАНУЄМО
Сьогодні, 30 вересня 2014 року в 10-ту річницю від дня смерті першого начальника Військового інституту доктора технічних наук, заслуженого працівника народної освіти України, професора, генерал-лейтенанта ЖУКОВА Сергія Анатолійовича на плацу навчального закладу відбувся мітинг на його вшанування. Розпочався захід з урочистого підйому Державного Пра..
[ читати далі ]
МИ ЙШЛИ У БІЙ НЕ РАДИ СЛАВИ…
Із Путивля на схід сонці На схід сонці рано Виїжджали ковпаківці – Грізні партизани. (П. Воронько, 1943) Народ, який не пам’ятає своєї історії, приречений на забуття. Тож сторінки минувшини повинні стати національним надбанням кожної людини, кожного громадянина великої України. Невипадково в нашій країні прийнято широко відмічати де..
[ читати далі ]
ДЛЯ ОБОРОНИ УКРАЇНИ – НАУКОВИЙ ПОТЕНЦІАЛ УНІВЕРСИТЕТУ
Ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка академік НАН України Леонід Губерський відвідав з робочим візитом Військовий інститут та Факультет інформаційних технологій, кафедри та лабораторії якого розміщено у нашому навчальному закладі. Ректор Університету ознайомився з навчально-матеріальною базою, умовами навчання курсанті..
[ читати далі ]
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка продовжується прийом студентів ВНЗ-ів для проходження військової підготовки за програмою офіцерів запасу.
Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка продовжує прийом студентів ВНЗ-ів для проходження військової підготовки за програмою офіцерів запасу до 31 жовтня 2014 року. Майбутні офіцери готуються за 16-ма військово-обліковими спеціальностями в різних напрямах військової підготовки для кадрового забезпечення Зброй..
[ читати далі ]
ВІЙСЬКОВІ СТАЛИ ОБ’ЄКТОМ ЛЮБОВІ, ПІДТРИМКИ І ГОРДОСТІ ВСЬОГО НАРОДУ!
Як і по всій країні у Військовому інституті в перший осінній день з нагоди початку нового 2014/2015 навчального року відбувся мітинг приурочений Дню знань. Після здійснення ритуалу підняття Державного прапору України та виконання Державного гімну України заступник начальника Військового інституту поро боті з особовим складом полковник Віктор Уліч ..
[ читати далі ]
ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ БОЙОВОГО ПОБРАТИМА
30 серпня 2014 року у Військовому інституті відбулась знакова та почесна подія – за активної участі випускників військового факультету фінансів і права та за сприяння командування Військового інституту було відкрито пам’ятну дошку колишнього начальника військового факультету фінансів і права полковника Лісовського Валерія Івановича. На ..
[ читати далі ]
У НАШОМУ СТРОЮ - ПОПОВНЕННЯ! ЗБРОЙНІ СИЛИ СТАЛИ ЩЕ СИЛЬНІШИМИ!
В передостанній день літа 30 серпня 2014 року, після проходження первинної військово-професійної підготовки 208 курсантів 1-го, 2-го та 3-го курсів Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка прийняли Військову присягу на вірність Українському народові. Особливістю цьогорічних урочистостей стало те, що разом із..
[ читати далі ]
До захисту Батьківщини готові!
У Військовому інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася урочиста подія - в День Державного прапору України 23 серпня 2014 року понад 1000 студентів факультету військової підготовки прийняли Військову присягу на вірність українському народові з готовністю захищати Вітчизну. В святкових заходах брав учас..
[ читати далі ]
Військовий інститут відвідала делегація Народної Визвольної Армії Китаю (НВАК)
Відповідно до рішення заступника Міністра оборони України 20 серпня 2014 року Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) відвідала делегація Народної Визвольної Армії Китаю (НВАК) на чолі з генерал-майором Фан Бейцюнь, заступником начальника Головного управління військової підготовки Генерального штабу Н..
[ читати далі ]
ПЕРЕДОВИЙ ДОСВІД КРАЩИХ СТУДЕНТІВ ВІЙСЬКОВОГО ФАКУЛЬТЕТУ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
На військовому факультеті завершуються навчальні збори зі студентами, які навчалися за програмою підготовки офіцерів запасу. На разі найвідповідальніший період – здавання випускних екзаменів, що вимагає від кожного максимальної зібраності і сконцентрованості, щоб на краще показати здобуті у стінах Військового інституту знання, уміння та навич..
[ читати далі ]