Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Новини


Адаптацію сучасного військового мовознавства науковці ВІКНУ обговорили із іноземними колегами
Науковці Військового інституту Олена Нікіфорова, Кіра Горячева і Анастасія Шпартак стали учасниками Міжнародної конференції на тему «Взаємозв'язок традиційних парадигм та інноваційних практик у мовній освіті», що проходила в Софії (Болгарія). Робота конференції була організована в змішаному форматі з використанням сучасних комунікац..
[ читати далі ]
День Гідності та Свободи курсанти ВІКНУ відзначають у Болгарії
Курсанти Військового інституту КНУ ім.Т.Г.Шевченка відзначили День Гідності та Свободи В Болгарії. У Посольстві України разом із представниками української діаспори курсанти ВІКНУ переглянули військову кінодраму вітчизняного виробництва «Мати Апостолів». Це фільм який знято за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики у взаємодії з ..
[ читати далі ]
ПЕРЕЛІК ДОПУЩЕНИХ КАНДИДАТІВ ДО УЧАСТІ В КОНКУРСІ НА ЗАМІЩЕННЯ НАУКОВИХ ПОСАД ВІЙСЬКОВОГО ІНСТИТУТУ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
Відповідно до вимог наказу начальника Військового інституту від 07.10.2021 року №205-ОД, “Про організацію та проведення конкурсу на заміщення наукових посад у Військовому інституті”. Перелік кандидатів які допущені до участі в конкурсі: КРАВЧЕНКО О.І.; БРАУН В.О.; ШВАБ В.К.; РОМАНЮК Т.О.; МАКАРЧУК М.Ю.; ПРИЛУЦЬКИЙ Ю.І; ПУСАН В.В.; МУКОГ..
[ читати далі ]
Сержанти ВІКНУ відзначили своє професійне свято
Свій професійний день відзначають сержанти Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка. На плацу інституту першокурсники отримали первинне сержантське військове звання. А присягу відповідати Кодексу сержанта вони проголосили біля пам'ятника Тарасу Шевченку, чиє ім'я носить національний університет. Т..
[ читати далі ]
ВІКНУ взяв участь у засіданні Воєнно-наукової ради Міноборони України
Науково-дослідний центр Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка на засіданні секції Воєнно-наукової ради Міністерства оборони України презентував можливі шляхи удосконалення системи професійного розвитку наукових працівників. Провідний науковий співробітник центру Марина Громова з представниками військо..
[ читати далі ]
Офіцери місії UNIFIER цікавились підготовкою українських військових геодезистів і топографів
Військовий інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка з робочим візитом відвідала делегація об'єднаної навчально-тренувальної групи Збройних Сил Канади (UNIFIER). Канадські офіцери цікавились досвідом підготовки військових фахівців за спеціальністю "Геодезія та землеустрій". Також було обговорено перспективні напр..
[ читати далі ]
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка проходять «Дні НАТО»
Такі заходи проводяться для того, щоб офіцери, науково-педагогічні працівники, слухачі та курсанти Військового інституту знали структуру та завдання НАТО на сучасному етапі розвитку, розуміли стан співробітництва Збройних Сил України зі структурами Альянсу у сфері військової освіти та як впроваджуються стандарти НАТО загалом. Заступник начальни..
[ читати далі ]
Із глибоким сумом повідомляємо, що у Військовому інституті сталася непоправна втрата. Передчасно пішов з життя начальник факультету післядипломної освіти, кандидат наук з фізичного виховання і спорту полковник Добровольський Віктор Брониславович
Колектив Військового інституту з глибоким сумом сприйняв звістку про те, що Віктор Брониславович відійшов у вічність. Обірвалося життя професіонала, шанованого колеги і просто хорошої, чуйної людини, якої буде дуже сильно не вистачати. Полковника Віктора Брониславовича Добровольського особливо цінувало керівництво навчального закладу, поважали та..
[ читати далі ]
Український прапор у горах Болгарії
Курсанти Військового інституту Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка, які навчаються за програмою “Erasmus+” у Військовій Академії імені Георгія Раковського ЗС Болгарії ,підняли Державний стяг у гори Вітоша разом з курсантами Вищої Військової Школи імені Гейдара Алієва ЗС Азербайджану. Під час походу вирішували..
[ читати далі ]
Представник нашого Військового інституту взяв участь в Орієнтаційному курсі Спільної політики безпеки і оборони Європейського Союзу
У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбувся Орієнтаційний курс Спільної політики безпеки і оборони Європейського Союзу. Курс був спрямований на поглиблення знань учасників програми про актуальні проблеми розвитку ЄС, стратегії безпеки а також розбудову потенціалу в європейському середовищі. Основними темами ку..
[ читати далі ]