Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Курсанти ВІКНУ взяли участь у Чемпіонаті Києва з гирьового спорту серед закладів вищої освіти

Гирьовий спорт - це не просто піднімання важких гирь, а ціла наука і мистецтво, яке вимагає від спортсменів гармонійного розвитку всіх м’язів, координації рухів, концентрації уваги і сильної волі. Завдяки наполегливій праці над собою кожного курсанта та офіцера та  спільній роботі кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту вони досягли високих результатів, показали свою силу, витривалість і майстерність .

 

Змагання зібрали понад 60 спортсменів шести столичних вишів. Учасниками змагань були як чоловіки, так і жінки. Переможці визначались у вагових категоріях – 7 категорій для чоловіків та 4 – для жінок. Вага гирі становила для всіх спортсменів незалежно від статі – 24 кг,  вправи виконувались у ривку з довільною зміною рук, а на виконання вправи кожному учаснику відводилось 12 хвилин.

 

Команда ВІКНУ посіла другу сходинку п’єдесталу. Серед учасників команди 6 чемпіонів та 5 призерів . Збірна ВІКНУ ще раз довела, якими наполегливими та сильними є наші курсанти.

 

За результатами змагань, усі спортсмени та спортсменки, які перемогли та посіли призові місця, були нагороджені дипломами Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

 

Ми вітаємо їх з цим досягненням і бажаємо їм нових перемог

Фотографії