Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка (військово-спеціальні науки)

Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Військово-спеціальні науки – це наукове видання, у якому висвітлюються актуальні питання теорії і практики військової педагогіки і психології, воєнної економіки, військової географії, геопросторової підтримки, права.

У Віснику містяться результати нових досліджень з військової педагогіки і психології, воєнної економіки, військової географії, геопросторової підтримки, права у теоретичному та практичному аспектах для наукових і науково-педагогічних працівників, аспірантів (ад’юнктів) і студентів (курсантів).

Політика видання

Мета: Концепція Вісника передбачає розвиток наукових досліджень з військової педагогіки і психології, воєнної економіки, військової географії, геопросторової підтримки, права, їх оприлюднення і популяризацію.

Завдання:

  1. Методологічні – обговорення змісту, проблем та перспектив розвитку теорії і практики з військової педагогіки і психології, воєнної економіки, військової географії, права.
  2. Інформаційні – надання результатів передового досвіду, забезпечення інформаційної підтримки перспективних наукових розробок у сфері оборони та національної безпеки.
  3. Формування наукової спільноти – публікація результатів наукових досліджень вітчизняних та іноземних дослідників.

Основні напрямки наукових публікацій Вісника

Пропонуються до розгляду наукові статті з актуальних проблем військової педагогіки і психології, воєнної економіки, військової географії, права.

Політика відкритого доступу редакційної колегії

Редакційна колегія Вісника підтримує політику відкритого доступу до опублікованого змісту, підтримуючи принципи розповсюдження наукової інформації та глобального обміну знаннями задля загального суспільного прогресу.

Ознайомитися з випусками Вісника Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Військово-спеціальні науки можна за посиланням https://miljournals.knu.ua/index.php/visnuk/about

Інформація про порядок оформлення та подання публікацій наведена за посиланням https://miljournals.knu.ua/index.php/visnuk/for_authors

Керівництво для авторів (завантажити)

Анкета автора (завантажити)


Випуск № 45
23 березня 2021
Завантажити у форматі .pdf

Випуск № 2 (44)

Випуск № 1 (43)

Випуск № 2 (42)

Випуск № 1 (41)

Випуск № 3 (40)

 

Випуск № 2 (39)

 

Випуск № 1 (38)

 

Випуск № 2 (37)

Випуск № 1 (36)

Випуск № 2 (35)

Випуск № 1 (34)

Випуск № 33

Випуск № 32

Випуск № 31

Випуск № 30

Випуск № 29

Випуск № 28

Випуск № 27

Випуск № 26

Випуск № 24–25